Stamboom Van Koert » Aalgut (± 1010-????)

Persoonlijke gegevens Aalgut 

  • Zij is geboren rond 1010.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 april 2021.

Gezin van Aalgut

Zij is getrouwd met Aimeraud II Seigneur de Faucigny.

Zij zijn getrouwd rond 1030.


Kind(eren):

  1. Louis Sire de Faucigny  ± 1032-± 1060 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aalgut?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aalgut

Aalgut
± 1010-????

± 1030
Louis Sire de Faucigny
± 1032-± 1060

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I20393.php : benaderd 17 januari 2026), "Aalgut (± 1010-????)".