Stamboom Van Koert » Sijken Lenaertsdr. (± 1550-1607)

Persoonlijke gegevens Sijken Lenaertsdr. 

  • Zij is geboren rond 1550 in Oud-Alblas.
  • Zij is overleden september 1607.

Gezin van Sijken Lenaertsdr.

Zij is getrouwd met Bastiaen Francken van Nes.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1597 te Rijsoord.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sijken Lenaertsdr.?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Lenaertsdr.


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I17426.php : benaderd 19 januari 2026), "Sijken Lenaertsdr. (± 1550-1607)".