Stamboom Van Koert » Karloman van Landen, Graaf in de Haspengouw (± 553-615)

Persoonlijke gegevens Karloman van Landen, Graaf in de Haspengouw 

  • Hij is geboren rond 553.
  • Feit: (functie) Hofmeier.
  • Hij is overleden in het jaar 615.

Gezin van Karloman van Landen, Graaf in de Haspengouw

Hij is getrouwd met Gertrude van Beieren.

Zij zijn getrouwd rond 581.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Karloman van Landen, Graaf in de Haspengouw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Karloman van Landen, Graaf in de Haspengouw

Karloman van Landen, Graaf in de Haspengouw
± 553-615

± 581

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Landen, Graaf in de Haspengouw


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I16967.php : benaderd 14 januari 2026), "Karloman van Landen, Graaf in de Haspengouw (± 553-615)".