Stamboom Van Koert » Zeger Heer van Arnhem tot Kernhem (1502-1557)

Persoonlijke gegevens Zeger Heer van Arnhem tot Kernhem 

  • Hij is geboren op 26 juni 1502.
  • Feiten:
    • (functie) Raad van Arnhem.
    • (functie) Raad van de Hertog van Kleef.
    • (functie) Raad van de Hertog van Kleef.
    • (functie) in het jaar 1538 Raad van Keizer Karel V.
  • Hij is overleden op 15 augustus 1557 in Ede, hij was toen 55 jaar oud.
  • Hij is begraven in Ede.
  • Een kind van Johan Wijnands Heer van Arnhem tot Kernhem en Aleijd van Bemmel, Vrouwe van Kernhem
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 juli 2017.

Gezin van Zeger Heer van Arnhem tot Kernhem

(1) Hij is getrouwd met Anna Bentinck.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1532, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Catharina van Hönnepel.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1543, hij was toen 41 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Zeger Heer van Arnhem tot Kernhem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Zeger Heer van Arnhem tot Kernhem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips II de Schone (Oostenrijks Huis) was van 1494 tot 1506 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1502: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » De Portugese ontdekkingsreiziger Gaspar de Lemos ontdekt de Baai van Guanabara. Hij ziet die aan voor een riviermonding en doopt hem vanwege de datum "Januaririvier", Rio de Janeiro.
    • 11 mei » Christoffel Columbus vertrekt voor zijn vierde en laatste reis naar West-Indië.
    • 26 mei » Beleg en ontzet van Huissen: Een leger in dienst van Karel van Gelre belegert de stad Huissen, die op dat moment in handen is van het Hertogdom Kleef.
    • 15 juni » Christoffel Columbus ontdekt met zijn bemanning als eerste Europeaan het eiland Martinique.
  • Graaf Karel II (Oostenrijks Huis) was van 1515 tot 1555 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1543: Bron: Wikipedia
    • 7 september » Ondertekening van het Traktaat van Venlo, wat het einde van de Gelderse Oorlogen betekent.
  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1557: Bron: Wikipedia
    • 15 maart » Paus Paulus IV creëert tien nieuwe kardinalen, onder wie de in 1712 heilig verklaarde bisschop van Nepi Michele Ghislieri.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heer van Arnhem tot Kernhem


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I1403.php : benaderd 13 januari 2026), "Zeger Heer van Arnhem tot Kernhem (1502-1557)".