Stamboom Van Koert » Anna Maria Gravin Martinozzi (1637-1672)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Gravin Martinozzi 

  • Zij is geboren in het jaar 1637 in Rome.
  • Zij is overleden in het jaar 1672 in Parijs, zij was toen 35 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 november 2025.

Gezin van Anna Maria Gravin Martinozzi

Zij is getrouwd met Armand Prins van Bourbon-Conti.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1654 te Parijs, zij was toen 17 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Gravin Martinozzi?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Gravin Martinozzi

Anna Maria Gravin Martinozzi
1637-1672

1654

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Gravin Martinozzi


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I139706.php : benaderd 27 januari 2026), "Anna Maria Gravin Martinozzi (1637-1672)".