Stamboom Van Koert » Anna Elisabeth Gravin van Galen (1881-1970)

Persoonlijke gegevens Anna Elisabeth Gravin van Galen 

  • Zij is geboren in het jaar 1881 in Meran.
  • Zij is overleden in het jaar 1970 in Tagmersheim, zij was toen 89 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 oktober 2025.

Gezin van Anna Elisabeth Gravin van Galen

Zij is getrouwd met Ludwig van Waldburg-Wolfegg-Waldsee.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1902 te Salzburg, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Elisabeth Gravin van Galen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Elisabeth Gravin van Galen

Anna Elisabeth Gravin van Galen
1881-1970

1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Gravin van Galen


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I138285.php : benaderd 18 januari 2026), "Anna Elisabeth Gravin van Galen (1881-1970)".