Stamboom Van Koert » Frederike Barones van Carlowitz (1878-1942)

Persoonlijke gegevens Frederike Barones van Carlowitz 

  • Zij is geboren in het jaar 1878 in Proschwitz.
  • Zij is overleden in het jaar 1942 in Meissen, zij was toen 64 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juli 2025.

Gezin van Frederike Barones van Carlowitz

Zij is getrouwd met Klemens Prins van Lippe-Weissenfeld (1916).

Zij zijn getrouwd in het jaar 1901 te Proschwitz, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederike Barones van Carlowitz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Frederike Barones van Carlowitz


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Barones van Carlowitz


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I134650.php : benaderd 18 januari 2026), "Frederike Barones van Carlowitz (1878-1942)".