Stamboom Van Koert » Duoda Sanchez van Gascogne (± 810-> 843)

Persoonlijke gegevens Duoda Sanchez van Gascogne 


Gezin van Duoda Sanchez van Gascogne

Zij is getrouwd met Bernard I Plantevelue Graaf van Toulouse (826-844).

Zij zijn getrouwd op 24 juni 824 te Aken.


Kind(eren):

  1. Rosalinde van Toulouse  ± 830-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Duoda Sanchez van Gascogne?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Duoda Sanchez van Gascogne

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Gascogne


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I10451.php : benaderd 12 januari 2026), "Duoda Sanchez van Gascogne (± 810-> 843)".