Stamboom Van Knippenberg » Wilhelmus van Someren

Persoonlijke gegevens Wilhelmus van Someren 


    Gezin van Wilhelmus van Someren

    Hij is getrouwd met Berendina Christina de Witt.

    Zij zijn getrouwd op 24 november 1892 te Rheden, Gelderland, Netherlands.

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus van Someren?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Someren


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Van Knippenberg, "Stamboom Van Knippenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-knippenberg/I6328.php : benaderd 31 december 2025), "Wilhelmus van Someren".