Stamboom Van Knippenberg » Charles A. Sturman (1872-????)

Persoonlijke gegevens Charles A. Sturman 

  • Hij is geboren november 1872 in Canada.

Gezin van Charles A. Sturman

Hij is getrouwd met Bertha Knippenberg.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1897 te Chicago, Cook, Illinois, USA, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Charles A. Sturman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Sturman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sturman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sturman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sturman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Van Knippenberg, "Stamboom Van Knippenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-knippenberg/I6206.php : benaderd 1 januari 2026), "Charles A. Sturman (1872-????)".