Stamboom Van Klaveren » Klaasje De Jeu (1877-1922)

Persoonlijke gegevens Klaasje De Jeu 


Gezin van Klaasje De Jeu

Zij is getrouwd met Gerrit Van Klaveren.

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1901 te Koudekerk aan den Rijn, Zuid-Holland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3

erkenning en wettiging van een kind genaamd Arina de Jeu, geboren 08-01-1898 te Leiden

Kind(eren):

  1. Arina Van Klaveren  1898-1957
  2. Simon Van Klaveren  1904-1991
  3. Dirk Van Klaveren  1906-1907
  4. Gerrit Van Klaveren  1910-1983 
  5. Pietje Van Klaveren  1913-1915

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaasje De Jeu?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaasje De Jeu

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaasje De Jeu


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Streekarchief Rijnlands Midden BS - Geboorte Gem. Koudekerk aan den Rijn Geboorteakte nr. 29 Aktedatum: 28-05-1877
  2. Streekarchief Rijnlands Midden BS - Overlijden Gem. Koudekerk aan den Rijn Overlijdensakte nr. 13 Aktedatum: 06-11-1922
  3. Streekarchief Rijnlands Midden BS - Huwelijk Gem. Koudekerk aan den Rijn Huwelijksakte nr. 8 Aktejaar 1901

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 mei 1877 lag rond de 19,4 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
    • 4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
  • De temperatuur op 2 augustus 1901 lag tussen 13,0 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (58%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
  • De temperatuur op 6 november 1922 lag tussen 2,0 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 2,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
    • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
    • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.

Over de familienaam De Jeu

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jeu.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jeu.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jeu (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D.W. van Klaveren, "Stamboom Van Klaveren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-klaveren/I702.php : benaderd 26 januari 2026), "Klaasje De Jeu (1877-1922)".