Stamboom Van Klaveren » Johanna Cornelia Voshart (1876-1910)

Persoonlijke gegevens Johanna Cornelia Voshart 


Gezin van Johanna Cornelia Voshart

Zij is getrouwd met Gerrit Engelbregtsz Van Klaveren.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1895 te Nieuwkoop, Zuid-Holland, zij was toen 18 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Antje Van Klaveren  1895-????
  2. Maarten Van Klaveren  1897-> 1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Cornelia Voshart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Cornelia Voshart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Cornelia Voshart


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Streekarchief Rijnlands Midden BS - Geboorte Gem. Nieuwkoop Geboorteakte nr. 59 Aktedatum: 28-06-1876
  2. Noord-Hollands Archief BS - Overlijden Gem. Haarlemmermeer Invent.nr. 31910 Aktenr. 247 Reg.datum: 21 nov 1910
  3. Streekarchief Rijnlands Midden BS - Huwelijk Gem. Nieuwkoop Huwelijksakte nr. 8

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juni 1876 lag rond de 24,5 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 51%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
    • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.
  • De temperatuur op 24 mei 1895 lag rond de 14,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 20 november 1910 lag tussen -0,7 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 7,4 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.

Over de familienaam Voshart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Voshart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Voshart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Voshart (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D.W. van Klaveren, "Stamboom Van Klaveren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-klaveren/I685.php : benaderd 1 februari 2026), "Johanna Cornelia Voshart (1876-1910)".