Stamboom Van Klaveren » Petrus George Van Der Voort (± 1891-????)

Persoonlijke gegevens Petrus George Van Der Voort 


Gezin van Petrus George Van Der Voort

Hij is getrouwd met Rijmpje Cornelia Van Klaveren.

Zij zijn getrouwd op 20 september 1916 te Amsterdam.Bron 1


Notities over Petrus George Van Der Voort

zn. van Leonardus van der Voort en Maria van Schie

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus George Van Der Voort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Noord-Hollands Archief BS - Huwelijk Gem. Amsterdam Invent.nr. Aktenr. 2208 Reg. 6H fol. 11v Reg.datum: 20 sept 1916

Over de familienaam Van Der Voort


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D.W. van Klaveren, "Stamboom Van Klaveren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-klaveren/I2798.php : benaderd 6 maart 2026), "Petrus George Van Der Voort (± 1891-????)".