Stamboom Van Klaveren » Marijtje Van Klaveren (1896-1962)

Persoonlijke gegevens Marijtje Van Klaveren 


Gezin van Marijtje Van Klaveren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marijtje Van Klaveren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marijtje Van Klaveren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marijtje Van Klaveren

Marijtje Van Klaveren
1896-1962


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Nationaal Archief BS - Geboorte Gem. Alphen (ZH) Geboorteakte nr. 5 Registratiedatum: 6 januari 1896
    2. Gemeentearchief Delft BS - Overlijden Gem. Delft Overlijdensakte nr. 689 Aktejaar 1962

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 januari 1896 lag rond de 1,9 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
      • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
      • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
      • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
      • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
      • 12 augustus » Voetbalclub Willem II wordt opgericht in Tilburg.
    • De temperatuur op 29 november 1962 lag tussen 5,3 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 16 februari » Dijkdoorbraak op Schiermonnikoog.
      • 27 april » Luis Nicolao verbetert in Rio de Janeiro zijn eigen en drie dagen oude wereldrecord op de 100 meter vlinderslag met 1,7 seconde tot 57,0.
      • 1 juni » Israël maakt bekend dat Adolf Eichmann een dag eerder is geëxecuteerd, door middel van ophanging en dat zijn stoffelijk overschot is gecremeerd en is uitgestrooid over de Middellandse Zee.
      • 3 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 10 juli » Lancering van de eerste communicatiesatelliet Telstar.
      • 5 oktober » 'Love Me Do' van de Beatles komt uit, hun eerste hit.

    Over de familienaam Van Klaveren


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    D.W. van Klaveren, "Stamboom Van Klaveren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-klaveren/I1648.php : benaderd 12 februari 2026), "Marijtje Van Klaveren (1896-1962)".