Stamboom Van Kerkhof » Gerrit Jan van de Craats

Persoonlijke gegevens Gerrit Jan van de Craats 


    Gezin van Gerrit Jan van de Craats

    Hij heeft/had een relatie met Pietertje Jongman.

    De relatie startte


    Kind(eren):

    1. Dirkje van de Craats  1893-1972 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jan van de Craats?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jan van de Craats

    Gerrit Jan van de Craats
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van de Craats


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Teun van Kerkhof, "Stamboom Van Kerkhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-kerkhof/I113.php : benaderd 14 januari 2026), "Gerrit Jan van de Craats".