Stamboom van Kampen-Willems » Laurens op den Camp

Persoonlijke gegevens Laurens op den Camp 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 november 2019.

Gezin van Laurens op den Camp

Hij is getrouwd met Anna Maria Janssen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Hendrik op den Camp  1818-1894

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Laurens op den Camp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Laurens op den Camp

Laurens op den Camp



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Op den Camp


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jerry van Kampen, "Stamboom van Kampen-Willems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-kampen/I4423.php : benaderd 27 januari 2026), "Laurens op den Camp".