Stamboom van Kampen-Willems » Joannes op den Camp

Persoonlijke gegevens Joannes op den Camp 


    Gezin van Joannes op den Camp

    Hij is getrouwd met Cathrina NN.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Gertrudis op den Camp  1756-1820 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes op den Camp?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Joannes op den Camp

    Joannes op den Camp



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Joannes op den Camp



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Op den Camp


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jerry van Kampen, "Stamboom van Kampen-Willems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-kampen/I4162.php : benaderd 16 januari 2026), "Joannes op den Camp".