Stamboom van Kampen-Willems » Anna Cornelia Hendrika Bosmans (1911-)

Persoonlijke gegevens Anna Cornelia Hendrika Bosmans 


Gezin van Anna Cornelia Hendrika Bosmans

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Cornelia Hendrika Bosmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Cornelia Hendrika Bosmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Cornelia Hendrika Bosmans


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Anna Cornelia Hendrika Bosmans



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteakte (WieWasWie)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 februari 1911 lag tussen -4,1 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
      • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
      • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
      • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
      • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
      • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bosmans

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosmans.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosmans.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosmans (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jerry van Kampen, "Stamboom van Kampen-Willems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-kampen/I2429.php : benaderd 12 maart 2026), "Anna Cornelia Hendrika Bosmans (1911-)".