Stamboom Van Ierlant » Cornelia Cornelis Geerts Claessen (1716-1789)

Persoonlijke gegevens Cornelia Cornelis Geerts Claessen 

Bronnen 1, 2

Gezin van Cornelia Cornelis Geerts Claessen

Zij is getrouwd met Norbertus (Bertus) Verhoof - van den Hove.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1738 te Tilburg, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Ludovicus Verhoof  1741-1741
  2. Johannes Verhoof  1742-????
  3. Thomas Verhoof  1745-1746
  4. Dionysius Verhoof  1747-1749
  5. Joanna Verhoof  1751-1754

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Cornelis Geerts Claessen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Cornelis Geerts Claessen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Cornelis Geerts Claessen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Verhoof-Toppen Web Site, olaf verhoof, Cornelia (Keeke) Verhoof-Geerrets
    Toegevoegd via een Person Discovery

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Verhoof-Toppen Web Site

    Familiestamboom: 402616221-1
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 november 1789 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuiden. Typering van het weer: omtrent helder. Bijzondere weersverschijnselen: noorderlicht. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
    • 28 april » Muiterij op de Bounty onder leiding van Fletcher Christian tegen kapitein William Bligh
    • 18 juni » Keizer Jozef II schaft de Blijde Inkomst van Brabant af en geeft daarmee aanleiding tot de Brabantse Omwenteling.
    • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
    • 3 augustus » Paus Pius VI creëert één nieuwe kardinaal.
    • 26 augustus » De eerste universele Verklaring van de Rechten van de Mens en de Burger wordt in Frankrijk openbaar gemaakt.
    • 27 oktober » Slag bij Turnhout tegen de Oostenrijkers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Claessen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Claessen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Claessen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Claessen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter van Ierlant, "Stamboom Van Ierlant", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ierlant/I500035.php : benaderd 11 februari 2026), "Cornelia Cornelis Geerts Claessen (1716-1789)".