Stamboom van Hutten » Emma de Kempenaer (1913-)

Persoonlijke gegevens Emma de Kempenaer 

  • Alternatieve naam: Beiten (gehuwde naam, aangenomen als onderdeel van het huwelijk)
  • Zij is geboren op 29 december 1913 in Modjokerto, Indonesi√´.Bronnen 1, 2, 3
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 januari 2024.

Gezin van Emma de Kempenaer

Zij heeft/had een relatie met Frederik Willem Beiten.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emma de Kempenaer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. CBG 1796 Indisch Oud-paspoortarchief, Registratienummer: B07345, Registratiedatum: 1950, Akteplaats: Djakarta / CBG Indisch Oud-paspoortarchief Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  2. CBG 1796 Indisch Oud-paspoortarchief, Registratienummer: B07347, Registratiedatum: 1950, Akteplaats: Djakarta / CBG Indisch Oud-paspoortarchief Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  3. RA 1915, 197 / Regeerings Almanak van Nederlandsch-Indië

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 december 1913 lag tussen -0,5 °C en 2,3 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 2,3 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 29 mei » In Parijs gaat het ballet Le Sacre du printemps van Igor Stravinsky in première.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Kempenaer


De publicatie Stamboom van Hutten is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.W. van Hutten, "Stamboom van Hutten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hutten/I75483344.php : benaderd 9 augustus 2025), "Emma de Kempenaer (1913-)".