Stamboom Van Hulst » Hendrik Johannes Wilhelmus "Harry" van Hulst (1904-1991)

Persoonlijke gegevens Hendrik Johannes Wilhelmus "Harry" van Hulst 


Gezin van Hendrik Johannes Wilhelmus "Harry" van Hulst

Hij is getrouwd met Maria Antonia Lampe.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1933 te Nijmegen, Gelderland, Nederland, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Johannes Wilhelmus "Harry" van Hulst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Johannes Wilhelmus "Harry" van Hulst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Johannes Wilhelmus van Hulst


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 februari 1904 lag tussen -2,6 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
      • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
      • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
      • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    • De temperatuur op 10 april 1933 lag tussen 7,7 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
      • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
      • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
      • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
      • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
      • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
    • De temperatuur op 8 augustus 1991 lag tussen 11,8 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Vertegenwoordigers van de Sovjet-Unie, Hongarije, Tsjechoslowakije, Polen, Roemenië en Bulgarije tekenen in Boedapest een document waarin een eind wordt gemaakt aan de wederzijdse verplichtingen van de lidstaten van het Warschaupact.
      • 15 mei » De republiek Servië en haar bondgenoten blokkeren de verkiezing van de Kroaat Stjepan Mesić tot president van Joegoslavië, waardoor het collectieve presidentschap, het hoogste staatsorgaan, wordt verlamd.
      • 31 mei » Duizenden ballingen uit Angola gaan juichend de straat op in de Portugese hoofdstad Lissabon na de ondertekening van het Angolese vredesakkoord dat een einde moet maken aan bijna zestien jaar burgeroorlog.
      • 31 augustus » Kirgizië roept de onafhankelijkheid uit.
      • 30 november » Opstandige militairen in het West-Afrikaanse land Togo ontruimen alle strategische posities in de hoofdstad Lomé, die ze sinds hun couppoging in handen hadden. Alleen het radiostation blijft bezet.
      • 14 december » Een uitbarsting van de vulkaan Etna begint op Sicilië en die zou nog jaren duren.
    • De temperatuur op 10 augustus 1991 lag tussen 18,1 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 20,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 31 mei » Duizenden ballingen uit Angola gaan juichend de straat op in de Portugese hoofdstad Lissabon na de ondertekening van het Angolese vredesakkoord dat een einde moet maken aan bijna zestien jaar burgeroorlog.
      • 12 juni » Pablo Escobar, de voortvluchtige leider van het beruchte Medellin-drugskartel, belooft in een open brief aan de Colombiaanse minister van justitie Jaime Giraldo dat hij zich spoedig over zal geven.
      • 4 oktober » In het Rijksdaggebouw in Berlijn komt het Duitse parlement voor het eerst in 57 jaar weer samen. Het gaat om 520 leden van de Bondsdag en 144 leden van de Oost-Duitse Volkskammer.
      • 2 november » Australië wint in Londen het tweede officiële wereldkampioenschap rugby, gehouden in Ierland en Groot-Brittannië, door in de finale thuisploeg Engeland met 12-6 te verslaan.
      • 28 november » Togolese militairen bezetten het nationale radiostation in de hoofdstad Lomé en delen mee dat zij de macht hebben gegrepen in het West-Afrikaanse land.
      • 8 december » In Enschede wordt de eerste voetbalmoord in Nederland gepleegd. De 21-jarige Erik Lassche wordt door een Feyenoordhooligan met een messteek om het leven gebracht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hulst


    De publicatie Stamboom Van Hulst is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob van Hulst, "Stamboom Van Hulst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hulst/I7666.php : benaderd 24 januari 2026), "Hendrik Johannes Wilhelmus "Harry" van Hulst (1904-1991)".