Stamboom Van Hulst » Zoetje van der Veer

Persoonlijke gegevens Zoetje van der Veer 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 november 2010.

Gezin van Zoetje van der Veer

Zij is getrouwd met Teunis Pleit.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Annigje Pleit  1898-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Zoetje van der Veer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Zoetje van der Veer

Zoetje van der Veer
????-


Annigje Pleit
1898-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Veer


De publicatie Stamboom Van Hulst is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Hulst, "Stamboom Van Hulst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hulst/I7374.php : benaderd 29 januari 2026), "Zoetje van der Veer".