De temperatuur op 27 september 1926 lag tussen 4,9 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 10,9 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
Trouwdag 3 juli 1956
De temperatuur op 3 juli 1956 lag tussen 11,1 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
19 maart » Bep van Klaveren bokst op 48-jarige leeftijd zijn laatste wedstrijd, die The Dutch Windmill wegens een oogblessure voortijdig moet afbreken.
16 april » Oostenrijk wordt lid van de Raad van Europa.
21 april » De autosnelweg Brussel-Oostende wordt ingehuldigd door Koning Boudewijn.
21 oktober » De overleden bisschop van Luxemburg Joseph Laurent Philippe wordt opgevolgd door zijn coadjutor Léon Lommel.
31 oktober » Hongaarse Arbeiderspartij wordt ontbonden en vervangen door een nieuwe communistische partij, de Hongaarse Socialistische Arbeiderspartij
13 november » Het Hooggerechtshof van de Verenigde Staten beslist dat rassenscheiding ongrondwettig is.
Dag van overlijden 12 januari 2000
De temperatuur op 12 januari 2000 lag tussen -0,6 °C en 2,6 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (83%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
23 februari » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Gütersloh 2000 als voortzetting van de club uit 1978.
28 mei » Zwemster Inge de Bruijn scherpt in Sheffield het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,80. De mondiale toptijd was met 54,01 in handen van Jingyi Le.
4 juni » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse mannenhockeyploeg voor de vijfde keer de Champions Trophy.
24 juni » Benoeming van Jan van Burgsteden tot hulpbisschop van Haarlem.
21 september » De fusiebesprekingen tussen British Airways en KLM lopen op niets uit. Breekpunt na bijna vier maanden onderhandelen is de Britse eis om zeggenschap te krijgen over het Nederlandse bedrijf.
13 oktober » In Zuidlaren (Nederland) wordt een monument onthuld ter gelegenheid van de 800e Zuidlaardermarkt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rob van Hulst, "Stamboom Van Hulst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hulst/I6044.php : benaderd 11 maart 2026), "Henri Ottto François Lapre (1926-2000)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.