Stamboom Van Hulst » Arie van Hulst (1698-1779)

Persoonlijke gegevens Arie van Hulst 


Gezin van Arie van Hulst

Hij is getrouwd met Neeltje Noordermeer.

Zij zijn getrouwd op 28 juli 1725 te Spijkenisse, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Ariaantje van Hulst  1726-1765 
  2. Maartje van Hulst  1727-1727
  3. Jan van Hulst  1728-1799 
  4. Arij van Hulst  1729-1778
  5. Maartje van Hulst  1730-1732
  6. Geertie van Hulst  1731-1818 
  7. Maartje van Hulst  1733-1738
  8. Teunis van Hulst  1734-1744
  9. Geertie van Hulst  1736-1818
  10. Maarten van Hulst  1738-1800 
  11. Willempje van Hulst  1740-1789 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arie van Hulst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arie van Hulst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arie van Hulst

Geertje Jans
????-1705
Jan van Hulst
1658-1700

Arie van Hulst
1698-1779

1725
Jan van Hulst
1728-1799

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 december 1779 lag rond de 13,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: regen zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1779: Bron: Wikipedia
      • 12 april » Spanje neemt deel aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog met het Verdrag van Aranjuez
      • 13 mei » Beierse Successieoorlog eindigt met het Verdrag van Teschen dat in Cieszyn gesloten wordt tussen Oostenrijk en Pruisen. Oostenrijk kreeg de Innviertel en deed afstand van de rest van Beieren.
      • 6 december » Première van de opera L'isola disabitata van Joseph Haydn.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hulst


    De publicatie Stamboom Van Hulst is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob van Hulst, "Stamboom Van Hulst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hulst/I4638.php : benaderd 5 maart 2026), "Arie van Hulst (1698-1779)".