Stamboom Van Hulst » Alida Gerdina Pols (1910-1959)

Persoonlijke gegevens Alida Gerdina Pols 


Gezin van Alida Gerdina Pols

Zij is getrouwd met Gerrit van Hulst.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1930 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Gerdina Pols?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alida Gerdina Pols

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Gerdina Pols


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 oktober 1910 lag tussen 2,1 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 25 juni 1930 lag tussen 8,7 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
  • De temperatuur op 23 september 1959 lag tussen 6,2 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Cubaanse president Fulgencio Batista wordt afgezet door Fidel Castro.
    • 31 maart » De 14e dalai lama, Tenzin Gyatso, steekt de grens over naar India en krijgt daar politiek asiel.
    • 1 juli » Samenvoeging van de gemeenten Opmeer en Spanbroek in Noord-Holland tot de nieuwe gemeente Opmeer.
    • 1 juli » Willem Duys maakt zijn debuut als televisiepresentator.
    • 21 augustus » Hawaï wordt de vijftigste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 12 september » Lancering van de Russische Loena 2.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1905 » Ernst Kuzorra, Duits voetballer († 1990)
  • 1908 » Enver Hoxha, Albanees staatsman († 1985)
  • 1912 » Clifford Hansen, Amerikaans politicus († 2009)
  • 1914 » Hans Bourquin, Zwitsers stuurman bij het roeien († 1998)
  • 1914 » Joel Thorne, Amerikaans autocoureur († 1955)
  • 1917 » Alice Pearce, Amerikaans actrice († 1966)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pols

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pols.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pols.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pols (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Hulst is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Hulst, "Stamboom Van Hulst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hulst/I11014.php : benaderd 29 januari 2026), "Alida Gerdina Pols (1910-1959)".