Stamboom Van Hout » Joachim van Hout (1875-????)

Persoonlijke gegevens Joachim van Hout 

  • Hij is geboren op 16 augustus 1875 in Gemeente Schiedam, Zuid-Holland, Nederland.
  • Beroep: Steenbeeldhouwer.
  • Opleidingen:
    • op 16 augustus 1881 Lagere School, Gemeente Schiedam, Zuid-Holland, Nederland. Hij was 6 jaar oud.
    • Lagere techn.School, Opl.Steenhouwer, Gemeente Schiedam, Zuid-Holland, Nederland.
  • Nationaliteit: Nederland.
  • Geloof: Rooms-katholiek.
  • (Huwelijk) op 29 augustus 1903 in Gent(België): Huwelijk Joachim van Hout met Pelagia Frederica Tomme.
  • Een kind van Joachim van Hout en Barbara Menke

Gezin van Joachim van Hout

Hij is getrouwd met Pelagia Frederica Tomme.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1903 te Gent(België), hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Joachim van Hout

Bron Burgerlijke stand - Geboorte

Archieflocatie Centraal Bureau voor Genealogie (voor Nationaal Archief)

Algemeen Gemeente: Schiedam

Soort akte: Geboorteakte

Aktenummer: 594

Aangiftedatum: 17-08-1875

Kind Joachim van Hout

Geslacht: M

Vondeling: N

Geboortedatum: 16-08-1875

Geboorteplaats: Schiedam

Vader Joachim van Hout

Moeder Barbara Menke

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joachim van Hout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joachim van Hout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joachim van Hout

Barbara Menke
1845-1917

Joachim van Hout
1875-????

1903

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 augustus 1875 lag rond de 27,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
      • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
      • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
      • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
      • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
      • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
    • De temperatuur op 29 augustus 1903 lag tussen 12,4 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (54%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
      • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
      • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
      • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
      • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
      • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hout

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hout.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hout.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hout (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Hout is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.C. van Hout, "Stamboom Van Hout", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hout/I103.php : benaderd 21 januari 2026), "Joachim van Hout (1875-????)".