Stamboom Van Hooff » Godert Jan Wouters van Opstal (± 1595-????)

Persoonlijke gegevens Godert Jan Wouters van Opstal 

  • Hij is geboren rond 1595.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 maart 2015.

Gezin van Godert Jan Wouters van Opstal

Hij heeft/had een relatie met Cathelijn Adriaan Henrick Wiboirtsdochter.


Kind(eren):

  1. Antoni Govert van Opstal  ± 1643-1702 


Notities over Godert Jan Wouters van Opstal

Persoon is niet gecontroleerd!

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Godert Jan Wouters van Opstal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Godert Jan Wouters van Opstal

Godert Jan Wouters van Opstal
± 1595-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Opstal


De publicatie Stamboom Van Hooff is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dennis van Hooff, "Stamboom Van Hooff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hooff/I1065.php : benaderd 10 januari 2026), "Godert Jan Wouters van Opstal (± 1595-????)".