Stamboom Van het Nederend » Gerardus Hommels (1880-????)

Persoonlijke gegevens Gerardus Hommels 

  • Hij is geboren in het jaar 1880 in Leiden.

Gezin van Gerardus Hommels

Hij is getrouwd met Johanna Cornelia van 't Nederend.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1907 te Haarlem, hij was toen 27 jaar oud.

Beroep - koetsier

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Hommels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hommels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hommels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hommels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hommels (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim van het Nederend, "Stamboom Van het Nederend", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-het-nederend/I131.php : benaderd 26 januari 2026), "Gerardus Hommels (1880-????)".