Stamboom Van Helden » Geertruida Antonia Maria de ROIJ

Persoonlijke gegevens Geertruida Antonia Maria de ROIJ 


Gezin van Geertruida Antonia Maria de ROIJ

Zij is getrouwd met Josephus Franciscus Joannes van der MEIJS.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1917 te Roosendaal.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Antonia Maria de ROIJ?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Antonia Maria de ROIJ


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BHIC huwelijk roosendaal 550.137 inv,2577 akte 50

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 mei 1917 lag tussen 10,0 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
      • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
      • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
      • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
      • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
      • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.

    Over de familienaam De ROIJ

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De ROIJ.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De ROIJ.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De ROIJ (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Helden is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Aad van Helden, "Stamboom Van Helden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-helden/I1492.php : benaderd 13 januari 2026), "Geertruida Antonia Maria de ROIJ".