Stamboom Van Heck » Leendert Hoevenaars (< 1830-????)

Persoonlijke gegevens Leendert Hoevenaars 

  • Hij is geboren voor 1830.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 oktober 2009.

Gezin van Leendert Hoevenaars

Hij is getrouwd met Maria van Leur.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Elisabeth Hoevenaars  1813-1886 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Hoevenaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Hoevenaars

Leendert Hoevenaars
< 1830-????


Maria van Leur
< 1830-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hoevenaars


De publicatie Stamboom Van Heck is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. van Heck, "Stamboom Van Heck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-heck/I3399.php : benaderd 6 februari 2026), "Leendert Hoevenaars (< 1830-????)".