Stamboom van Hamond (Sint-Michielsgestel, Schijndel) » Cornelia van den Oetelaar (1904-1970)

Persoonlijke gegevens Cornelia van den Oetelaar 

Bron 1

Gezin van Cornelia van den Oetelaar

Zij is getrouwd met Wilhelmus van Hooft.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van den Oetelaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia van den Oetelaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van den Oetelaar


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. van Hooft Web Site, Arina van Hooft, Cornelia van den Oetelaar, 21 mei 2016
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: van Hooft Web Site
      Stamboom: van Hooft Family Tree

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 september 1904 lag tussen 9,1 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 13,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
      • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
      • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
      • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
      • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • De temperatuur op 14 oktober 1970 lag tussen 6,8 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Eerste commerciële vlucht Boeing 747-100.
      • 10 april » Paul McCartney deelt mee dat hij uit The Beatles stapt.
      • 25 april » De Belgische wielrenner Georges Pintens wint de vijfde editie van de Amstel Gold Race.
      • 31 mei » Bisschopswijding van Paul Schruers, Belgisch hulpbisschop van Hasselt.
      • 31 mei » Een aardbeving met de kracht van 7,8 op de schaal van Richter eist 66.000 doden in Peru; veel Peruvianen wijten de ramp aan de kernproef die Frankrijk een dag eerder in de Stille Oceaan heeft genomen.
      • 5 oktober » De Boliviaanse president, generaal Alfredo Ovanda Candia, treedt af.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1899 » Anton Constandse, Nederlands anarchist, schrijver en journalist († 1985)
    • 1903 » Amado Hernandez, Filipijns schrijver en vakbondsleider († 1970)
    • 1904 » Calixto Zaldivar, Filipijns politicus en hooggerechtshofrechter († 1979)
    • 1908 » Carlos Peucelle, Argentijns voetballer († 1990)
    • 1908 » Sicco Mansholt, Nederlands boer en politicus, minister en Europees Commissaris († 1995)
    • 1909 » Foguinho, Braziliaans voetballer († 1996)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Oetelaar


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Joost van Hamont, "Stamboom van Hamond (Sint-Michielsgestel, Schijndel)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hamond/I5691.php : benaderd 22 januari 2026), "Cornelia van den Oetelaar (1904-1970)".