Stamboom van Hamond (Sint-Michielsgestel, Schijndel) » Adrianus Lambertus (Ad) van Hamond (1929-2003)

Persoonlijke gegevens Adrianus Lambertus (Ad) van Hamond 

Bron 1

Gezin van Adrianus Lambertus (Ad) van Hamond

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 18 september 1957 te Vught, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Lambertus (Ad) van Hamond?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Lambertus (Ad) van Hamond

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Lambertus (Ad) van Hamond


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Adrianus Lambertus (Ad) van Hamond



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. van Hamond Web Site, Carona van Hamond, Ad van Hamond, 29 maart 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: van Hamond Web Site
      Stamboom: van Hamond

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 december 1929 lag tussen 0,5 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 2,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
      • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
      • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
      • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
      • 16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
    • De temperatuur op 18 september 1957 lag tussen 13,4 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 10,3 mm neerslag gedurende 11,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Bij een vliegramp op Cebu komt de president van de Filipijnen, Ramon Magsaysay om het leven.
      • 5 juli » Introductie van de eerste Fiat 500, exact 50 jaar later gevolgd door de introductie van de nuevo 500
      • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
      • 28 september » België - Inhuldiging van de 'kleine ring' rond Brussel.
      • 3 november » Lancering van Russische kunstmaan Spoetnik 2 met aan boord de hond Laika.
      • 5 december » Zwarte Sinterklaas, de Nederlanders worden gesommeerd Indonesië te verlaten.
    • De temperatuur op 11 mei 2003 lag tussen 6,4 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 7,5 uur zonneschijn (49%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 2 februari » De dertienjarige Sedar Soares wordt doodgeschoten als hij sneeuwballen gooit op een parkeerdek in Rotterdam.
      • 17 april » Encycliek Ecclesia de Eucharistia van Paus Johannes Paulus II over de Eucharistie.
      • 1 mei » President George W. Bush houdt zijn 'mission accomplished'-speech aan boord van een Amerikaans marineschip, waarmee hij de oorlog tegen Irak als beëindigd beschouwt.
      • 10 juli » De ontwerp-grondwet van de Europese Unie wordt gepresenteerd.
      • 8 september » Uitzending van de eerste aflevering van de Amerikaanse talkshow The Ellen DeGeneres Show op de Amerikaanse televisie.
      • 12 september » Opening van de Arena Petrol, een multifunctioneel voetbalstadion in de Sloveense stad Celje, dat aanvankelijk bekendstaat als Športni Park Pod Golovcem.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1925 » Michel Piccoli, Frans acteur en filmregisseur († 2020)
    • 1927 » Anne Armstrong, Amerikaans diplomaat en politicus († 2008)
    • 1930 » Jacqueline Fontyn, Belgisch componiste, pianiste en muziekpedagoog
    • 1931 » John Charles, Welsh voetbalspeler en trainer († 2004)
    • 1931 » Scotty Moore, Amerikaans gitarist († 2016)
    • 1931 » Tommy Lapid, Israëlisch journalist, columnist, publicist, televisiepresentator, (sport)bestuurder en politicus († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hamond


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Joost van Hamont, "Stamboom van Hamond (Sint-Michielsgestel, Schijndel)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hamond/I5293.php : benaderd 12 januari 2026), "Adrianus Lambertus (Ad) van Hamond (1929-2003)".