Stamboom van Hamond (Sint-Michielsgestel, Schijndel) » Dirk Assink

Persoonlijke gegevens Dirk Assink 


Gezin van Dirk Assink

Hij is getrouwd met Huberdina Dekkers.

Zij zijn getrouwd op 12 februari 1876 te Esch, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Assink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Assink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Assink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Assink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Assink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joost van Hamont, "Stamboom van Hamond (Sint-Michielsgestel, Schijndel)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hamond/I488.php : benaderd 1 januari 2026), "Dirk Assink".