Stamboom van Hamond (Sint-Michielsgestel, Schijndel) » Mathias van der Donk

Persoonlijke gegevens Mathias van der Donk 

  • Hij is geboren.

Gezin van Mathias van der Donk

Hij is getrouwd met Petronella van Oirschot.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mathias van der Donk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mathias van der Donk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Donk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joost van Hamont, "Stamboom van Hamond (Sint-Michielsgestel, Schijndel)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hamond/I189.php : benaderd 8 januari 2026), "Mathias van der Donk".