Stamboom van Hamond (Sint-Michielsgestel, Schijndel) » Henrica van Vreden

Persoonlijke gegevens Henrica van Vreden 

  • Zij is geboren.

Gezin van Henrica van Vreden

Zij is getrouwd met Gerardus Smulders.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Catharina Smulders  1825-> 1867 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrica van Vreden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henrica van Vreden

Henrica van Vreden



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Vreden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joost van Hamont, "Stamboom van Hamond (Sint-Michielsgestel, Schijndel)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hamond/I165.php : benaderd 17 januari 2026), "Henrica van Vreden".