Stamboom Van Hal - Halderbrink » Karel Ribbink (1859-????)

Persoonlijke gegevens Karel Ribbink 

  • Hij is geboren in het jaar 1859 in Apeldoorn.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 juni 2020.

Gezin van Karel Ribbink

Hij is getrouwd met Engelina van Uffelen.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1885 te Apeldoorn, hij was toen 26 jaar oud.

_UID 5441AAC7BAB3C7469A0154C77141CFD78EC9
wettiging 1 kind

Notities over Karel Ribbink

SURN Ribbink
_UID 4CBF6E1073486045966C38CD75FFB26D8305
z.v. Jacobus Ribbink en Hendrika Nolsing

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Karel Ribbink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Ribbink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ribbink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ribbink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ribbink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I570.php : benaderd 18 januari 2026), "Karel Ribbink (1859-????)".