Stamboom Van Hal - Halderbrink » Harmen van de Elskamp (1811-????)

Persoonlijke gegevens Harmen van de Elskamp 

  • Hij is geboren in het jaar 1811 in Bennekom.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 januari 2010.

Gezin van Harmen van de Elskamp

Hij is getrouwd met Willemijntje Esmeijer.

Zij zijn getrouwd op 25 maart 1837 te Doorwerth, hij was toen 26 jaar oud.

_UID 3E4C1D7F30E49642BB8B4695D322B695737C

Notities over Harmen van de Elskamp

SURN van de Elskamp
_UID A22F6F2142B84B4F8E66B06C81E2BC3A5E27
ORDI militair

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harmen van de Elskamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Elskamp


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I4892.php : benaderd 22 januari 2026), "Harmen van de Elskamp (1811-????)".