Stamboom Van Hal - Halderbrink » Roelof Roelofsen (1879-????)

Persoonlijke gegevens Roelof Roelofsen 

  • Hij is geboren in het jaar 1879 in Ede.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 maart 2009.

Gezin van Roelof Roelofsen

Hij is getrouwd met EVERTJE van Laar.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1911 te Ede, hij was toen 32 jaar oud.

_UID 8F9D3BB8C5691741ADE8326E29E1D37A311C

Notities over Roelof Roelofsen

SURN Roelofsen
DSCR landbouwer
_UID 7C3283E661AA584AAE706344BE6FD0B43A29

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelof Roelofsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Roelofsen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I4501.php : benaderd 4 februari 2026), "Roelof Roelofsen (1879-????)".