Stamboom Van Hal - Halderbrink » Eva van Leeuwarden (± 1689-< 1730)

Persoonlijke gegevens Eva van Leeuwarden 

  • Zij is geboren rond 1689.
  • Zij is overleden voor 1730.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 maart 2009.

Gezin van Eva van Leeuwarden

Zij is getrouwd met Wessel Jansen van Dolder.

Zij zijn getrouwd op 20 november 1718 te Buren.

_UID E9EC63230154C1458658507EB2C4D2782252

Notities over Eva van Leeuwarden

SURN van Leeuwarden
_UID 6BA2209F689AA742A8624A894F606D0CBCF0

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eva van Leeuwarden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Leeuwarden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I4319.php : benaderd 27 januari 2026), "Eva van Leeuwarden (± 1689-< 1730)".