Stamboom Van Hal - Halderbrink » Anthonie van Houf (1607-????)

Persoonlijke gegevens Anthonie van Houf 

  • Hij is geboren in het jaar 1607.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 november 2007.

Gezin van Anthonie van Houf

Hij is getrouwd met Geertgen Fransdr van Triest.

Zij zijn getrouwd op 5 april 1632 te Amersfoort, hij was toen 25 jaar oud.

_UID DB15D06D58190B4CAC6B6AAF1766D81B95AE

Notities over Anthonie van Houf

SURN van Houf
_UID 9D458CBAE7B0A0419C61E719298629BE3396

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anthonie van Houf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Houf

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Houf.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Houf.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Houf (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I3783.php : benaderd 25 januari 2026), "Anthonie van Houf (1607-????)".