Stamboom Van Hal - Halderbrink » Gerritje van Logchem (± 1800-????)

Persoonlijke gegevens Gerritje van Logchem 

  • Zij is geboren rond 1800.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 oktober 2007.

Gezin van Gerritje van Logchem

Zij is getrouwd met Dirk van Ree.

Zij zijn getrouwd

_UID 9B684C0F275F294BBEA736AA5973CDC8FE0F

Kind(eren):

  1. Hendrik van Ree  1826-> 1863


Notities over Gerritje van Logchem

SURN van Logchem
_UID 1DECB2CFE1309445B57B12575ABC8C6110ED

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje van Logchem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje van Logchem

Gerritje van Logchem
± 1800-????


Dirk van Ree
± 1800-????

Hendrik van Ree
1826-> 1863

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Logchem


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I3632.php : benaderd 24 januari 2026), "Gerritje van Logchem (± 1800-????)".