Stamboom Van Hal - Halderbrink » Willem Evertse van Rhenen (± 1732-????)

Persoonlijke gegevens Willem Evertse van Rhenen 


Gezin van Willem Evertse van Rhenen


Notities over Willem Evertse van Rhenen

SURN van Rhenen
_UID 0208F65BDA093B4ABFA49FF33B154E045AE6

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Evertse van Rhenen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Evertse van Rhenen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Evertse van Rhenen

Woutertje Otten
± 1666-????
Hendrina van Westeneng
± 1682-± 1764

Willem Evertse van Rhenen
± 1732-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Rhenen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I2905.php : benaderd 24 januari 2026), "Willem Evertse van Rhenen (± 1732-????)".