Stamboom Van Hal - Halderbrink » GIJSBERTJE van den Akker (± 1805-????)

Persoonlijke gegevens GIJSBERTJE van den Akker 

  • Zij is geboren rond 1805.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 februari 2005.

Gezin van GIJSBERTJE van den Akker

Zij is getrouwd met WOUTER van den Brink.

Zij zijn getrouwd.

_UID 359AE3C7730A024E878812FD7A68E36B941D

Kind(eren):

  1. Hendrika van den Brink  1830-> 1893 


Notities over GIJSBERTJE van den Akker

SURN van den Akker
_UID D12673E01248964C81223F7F085CA2564325

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot GIJSBERTJE van den Akker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van GIJSBERTJE van den Akker

GIJSBERTJE van den Akker
± 1805-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Akker


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I2617.php : benaderd 6 februari 2026), "GIJSBERTJE van den Akker (± 1805-????)".