Stamboom Van Hal - Halderbrink » Jochem van Stoutenburg (± 1815-????)

Persoonlijke gegevens Jochem van Stoutenburg 

  • Hij is geboren rond 1815.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 juni 2004.

Gezin van Jochem van Stoutenburg

Hij is getrouwd met Maria Hendrica de Meyer.

Zij zijn getrouwd

_UID 7C38E212AE695A40B027E16A29C8D9448998

Kind(eren):



Notities over Jochem van Stoutenburg

SURN van Stoutenburg
_UID BB209EA4FA2FA74C9B7A9208F68E012E9BEB

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jochem van Stoutenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jochem van Stoutenburg

Jochem van Stoutenburg
± 1815-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Stoutenburg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I2003.php : benaderd 14 januari 2026), "Jochem van Stoutenburg (± 1815-????)".