Stamboom Van Hal - Halderbrink » Gerritje van Hal (1890-1969)

Persoonlijke gegevens Gerritje van Hal 


Gezin van Gerritje van Hal

Zij is getrouwd met Adrianus Hendrikus Ariese.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1913 te Renkum, zij was toen 23 jaar oud.

_UID EB47541FA5371046A8451034C03C0F1A2DA6

Notities over Gerritje van Hal

SURN van Hal
_UID A47E3ADBD77BA44FA433A3734B6B5CF7722B

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje van Hal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritje van Hal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje van Hal


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 februari 1890 lag rond de 1,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
      • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
      • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
      • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
      • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
      • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • De temperatuur op 22 mei 1913 lag tussen 9,2 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 6,6 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
      • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
      • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
      • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • De temperatuur op 31 juli 1969 lag tussen 17,1 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 13 april » Wielrenner Walter Godefroot wint Parijs-Roubaix.
      • 30 mei » Trinta di mei: arbeidersopstand in Willemstad Curaçao.
      • 15 juni » Romuald Klim scherpt in Boedapest het wereldrecord kogelslingeren (73,76 meter) van Gyula Zsivótzky aan tot 74,52 meter.
      • 17 augustus » Laatste dag van Woodstockfestival "three days of peace and music"
      • 15 oktober » Honderdduizenden mensen nemen deel aan anti-oorlogsdemonstraties tegen de Vietnamoorlog die overal in de Verenigde Staten zijn georganiseerd.
      • 6 december » Hells Angels slaan tijdens een concert van The Rolling Stones in Altamont, Californië een zwarte jongen dood.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hal

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hal.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hal.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hal (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I1886.php : benaderd 30 januari 2026), "Gerritje van Hal (1890-1969)".