Stamboom Van Hal - Halderbrink » Elizabeth van de Kraats (± 1800-????)

Persoonlijke gegevens Elizabeth van de Kraats 

  • Zij is geboren rond 1800.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 april 2003.

Gezin van Elizabeth van de Kraats

Zij is getrouwd met EVERT van Voorst.

Zij zijn getrouwd

_UID 08B892E37020854FA724F95712B63B17CE18

Kind(eren):

  1. Rijk van Voorst  1826-????


Notities over Elizabeth van de Kraats

SURN van de Kraats
_UID 271439DCF525B148AC96ED7BAF5558CA330F

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth van de Kraats?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth van de Kraats

Elizabeth van de Kraats
± 1800-????


EVERT van Voorst
± 1800-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Kraats


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I1379.php : benaderd 19 februari 2026), "Elizabeth van de Kraats (± 1800-????)".