Stamboom Van Hal - Halderbrink » Albertje van Manen (± 1800-????)

Persoonlijke gegevens Albertje van Manen 

  • Zij is geboren rond 1800.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 december 2003.

Gezin van Albertje van Manen

Zij is getrouwd met Jan Elis van Beem.

Zij zijn getrouwd.

_UID 56507D39E550604BB8740360B3270552FCD5

Kind(eren):

  1. Christina van Beem  1823-???? 


Notities over Albertje van Manen

SURN van Manen
_UID F845D6AF37362F49BA6CC02CD49999AE6D8A

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertje van Manen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Albertje van Manen

Albertje van Manen
± 1800-????


Jan Elis van Beem
± 1800-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Manen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Hal, "Stamboom Van Hal - Halderbrink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hal-halderbrink/I1102.php : benaderd 15 februari 2026), "Albertje van Manen (± 1800-????)".