Stamboom Van Gorcum » Wilhelmijna van Bommel (1704-1781)

Persoonlijke gegevens Wilhelmijna van Bommel 


Gezin van Wilhelmijna van Bommel

Zij is getrouwd met Johannes van Dort.

Zij zijn op 3 januari 1727 te Bergen op Zoom, Noord-Brabant, Nederland in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 21 januari 1727 te Bergen op Zoom, Noord-Brabant, Nederland.Bron 2


Kind(eren):

  1. Cornelis van Dort  1729-????
  2. Cornelia van Dort  1730-????
  3. Cornelis van Dort  1732-???? 
  4. Wilhelmus van Dort  1734-????
  5. Marinus van Dort  1736-????
  6. Maria van Dort  1738-????
  7. Wilhelmina van Dort  1740-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmijna van Bommel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmijna van Bommel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. doopboek
  2. Archief: dopen
    Archiefnaam: GABoZ
    Gezindte: Hervormd
    Inventarisnr.: DTB 22
    Gebeurtenissen van 1695 tot 1712
  3. trouwboek, BOZ210000045
  4. Gezindte: Hervormd
    Archief: trouwen
    Archiefnaam: GABoZ
    Inventarisnr.: DTB 34
    Gebeurtenissen van 1713 tot 1733

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 maart 1781 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1781: Bron: Wikipedia
    • 6 januari » Op de Royal Square in Saint Helier op het Kanaaleiland Jersey verslaan de Engelsen de Fransen in de Slag om Jersey. Zowel de Britse aanvoerder majoor Peirson als de Franse aanvoerder baron De Rullecourt komen om het leven.
    • 13 maart » Astronoom William Herschel ontdekt de planeet Uranus.
    • 5 augustus » De Slag bij de Doggersbank, een zeeslag tussen Nederland en het Verenigd Koninkrijk tijdens de Vierde Engels-Nederlandse Oorlog. De slag eindigt feitelijk onbeslist.
    • 4 september » Los Angeles wordt gesticht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Bommel


De publicatie Stamboom Van Gorcum is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joke van Gorcum, "Stamboom Van Gorcum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-gorcum/I19956.php : benaderd 13 februari 2026), "Wilhelmijna van Bommel (1704-1781)".