Stamboom Van Gorcum » Janke van Gorkum (1880-????)

Persoonlijke gegevens Janke van Gorkum 

Bron 1

Gezin van Janke van Gorkum

Zij is getrouwd met Hendrik Hendriks.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 3 maart 1905 te 's-Gravenzande, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 3 maart 1927 te Alkmaar, Noord-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janke van Gorkum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Janke van Gorkum

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Janke van Gorkum

Janke van Gorkum
1880-????

Janke van Gorkum

1905

Hendrik Hendriks
± 1871-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorteregister
    2. Archiefnaam: RAF
      Archief: BS
      Gebeurtenissen 1880
    3. BS Huwelijksregister
    4. Bron Burgerlijke stand - Huwelijk (Vader bruid)
      Archieflocatie Historisch Archief Westland
      Algemeen Gemeente: 's-Gravenzande
      Soort akte: Huwelijksakte
      Aktenummer: 11
      Datum: 03-03-1905
      Bruidegom Hendrik Hendriks
      Geboorteplaats: Huizen
      Bruid Janke van Gorkum
      Geboorteplaats: Barredeel
      Vader bruidegom Jan Hendriks
      Moeder bruidegom Antonia Jongerden
      Vader bruid Dirk van Gorkum
      Moeder bruid Aaltje Zonderman
      Nadere informatie bg. 34 jaar, bd. 24 jaar.
      Archief: BS
      Archiefnaam: HAW
      Gebeurtenissen 1905

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 augustus 1880 lag rond de 24,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 3 maart 1905 lag tussen 0,8 °C en 4,6 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
      • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
      • 14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.
      • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
      • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
      • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Gorkum


    De publicatie Stamboom Van Gorcum is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Joke van Gorcum, "Stamboom Van Gorcum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-gorcum/I1336.php : benaderd 3 maart 2026), "Janke van Gorkum (1880-????)".