Stamboom Van Gorcum » Gisela van Friuli (????-> 910)

Persoonlijke gegevens Gisela van Friuli 


Gezin van Gisela van Friuli

Zij is getrouwd met Adalbert van Ivrea.

Zij zijn getrouwd voor 900.Bron 1


Kind(eren):

  1. Berengarius II van Ivrea  ± 900-966 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gisela van Friuli?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gisela van Friuli


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gens Nostra
    2. Samensteller: NGV
      en Gens Nostra sept. 1990
      Gebeurtenissen september 1968

    Over de familienaam Van Friuli


    De publicatie Stamboom Van Gorcum is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Joke van Gorcum, "Stamboom Van Gorcum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-gorcum/I11666.php : benaderd 18 februari 2026), "Gisela van Friuli (????-> 910)".